סרטוני הדרכה מאפשרים להעביר בצורה יעילה מהירה וחסכונית ידע ומיומנות מעשית לעובדים וללקוחות החל בהנחיה מעשית כיצד להשתמש במוצר. המחשה ויזואלית חוסכת שעות הדרכה וכוח אדם ומאפשרת להעביר בצורה מדויקת דגשים לביצוע נכון של משימות. ניתן גם להטמיע את סרטוני ההדרכה בתוך לומדות.
במסגרת זאת הפקנו סרטוני בטיחות להמחשת נהלים ומניעת תאונות ונפגעים עבור מפעלי ים המלח, ממגורות דגון, רכבת ישראל פיקוד העורף צה”ל ומשרד הפנים.

קריינות: אנו מעניקים שירותי קריינות בעברית באנגלית ובכל שפה נדרשת מתוך מבחר קריינים מנוסים או על פי דרישת הלקוח. הקלטת הקריינות מתבצעת באולפן מקצועי.

הקריינות משולבת על פי הצורך בכתבות התוכן השיווקיות, בסרטוני התדמית ובסרטוני ההדרכה.

סרטוני הדרכה שצילמתי וערכתי:

בית חכם

כל מתג בבית הקיים או החדש יכול להפוך למתג חכם באמצעות התקנה של המודול החכם של סוויצבי והמסגרת הדקורטיבית. חיבור המודול והמתג כולו אורך ב- 5 דקות בקלות רבה בעזרת הוראות הרכבה פשוטות, בסיוע הסרטונים שהפקנו עבורם אין סיבה להסתבך או להתבלבל.

לומדות למאבטחים

איך מבצעים בדיקה ראוייה של אנשים בכניסה לקניון ? מהם נהלי הפתיחה באש במצב סכנה?

כל הנהלים שמאבטחים צריכים לדעת כדי להגן עלינו במרחבים הציבוריים, בסדרת סרטי הדרכה עבור משרד הפנים בשילוב לומדות, המאבטחים עוברים הכשרה יעילה ואיכותית.

סרט הדרכה לנהגי קטר

חשבתם על קריירה במשרת נהג קטר? ברכבת ישראל מקפידים להעביר נהלים והנחיות לנהגי הקטר, כדי שיוכלו להוביל את הנוסעים בבטחה.

בסרטונים ובלומדות המשולבים במערכי ההדרכה אפשר להעביר את הכל בצורה פשוטה ומובנת. אחרי הצפייה לא תוכשרו  לנהוג על קטר, אך תוכלו להבין עד כמה סרטוני הדרכה חשובים להטמעת ידע ונהלים בארגון, בעסק ובחברה. 

מתעניין בסרטון הדרכה?
מלא פרטיך ואצור איתך קשר בהקדם