הכתבות המצולמות מסקרות אירוע או סיפור בפורמט של כתבה חדשותית.

הן כוללות ראיונות מתומצתים ומדויקים של אנשים רלוונטיים המעניקים עדות משכנעת עם המסר שאתם מבקשים להעביר בשילוב המחשה ויזואלית מתאימה. התוכן השיווקי עובר לקהל היעד בצורה טבעית באמצעות פרסום שנתפס כאמין יותר מכל פרסומת אחרת ויוצר הזדהות ועניין.

הצגת עדויות של לקוחות מרוצים מהווה דרך אפקטיבית לגיוס כספים לעמותות, לשיפור תדמית עסקית של מוסד ארגון או מוצר.

אנו מלווים את הלקוח החל משלב התחקיר דרך הקונספט המקורי, הצילום, הבימוי ועד הפוסט פרודקשן: עריכה, אנימציה, גרפיקה, תלת ממד והכנת הסרט לשידור והפצה.

באמצעות הסרטונים המצולמים אנו מעבירים את התוכן השיווקי של העסק שלך בדרך אפקטיבית ואמינה יותר מכל מדיה אחרת.

דרך אפקטיבית לגיוס כספים לעמותות, משרדי יחסי ציבור, אישי ציבור וחברות המבקשות להעביר מסרים לקהלי יעד מגוונים.

כתבות מצולמות שביימתי וערכתי:

כתבות שלי שהתפרסמו ב-ynet

“חזרנו הביתה”: צאצאי השבט האבוד עלו ארצה.

בצפון מזרח הודו יושבים צאצאי שבט  המנשה ומחכים לשוב ארצה אחרי אלפיים שנות גלות. תיעדתי את גלי העליה שלהם בעשר השנים האחרונות וליוויתי את מסעם מהודו ועד הגעתם ארצה.

חיים את התנ”ך: “התגשמות חזון הנביאים – בימינו”

אלפי אנשים מכל רחבי הארץ בוחרים לבלות את ימי הקיץ בעיון מעמיק ומקורי של סוגיות בתנ”ך מפי טובי המרצים. בעשר השנים האחרונות אני מצלם עבור YNET  מבחר מהשיעורים צפו בכתבה שממחישה את האווירה המיוחדת.

הסובוטניקים באים: האבות חלמו, הם הגשימו

אבותיהם, שהיו איכרים נוצרים, החליטו לאמץ את היהדות לפני כ-200 שנה, והם דבקים בה עד היום.
תיעדתי זוג מתוך קהילת הסובוטניקים שחיה בכפר ויסוקי שבדרום רוסיה בעלייתם לארץ.

אושפיזין מסוג אחר: הפולנים שגילו את יהדותם

כשהיה בן עשר גילה מתיאוס לגוץ כי סבו וסבתו הם בכלל יהודים שהסתירו את יהדותם מפחד המשטר הנאצי, ולא חזרו אליה.  צעירים פולנים רבים חוזרים לשורשים, במה שנדמה כתופעה של ממש נפגשתי איתם ותיעדתי את סיפורם

חיילות דתיות בצה"ל

חיילות דתיות בצה”ל משרתות באמונה רואות שליחות בתפקידם ומקפידות להמשיך לנהל אורח חיים דתי. הסרט הוזמן ע”י חיל החינוך במטרה לעודד בנות דתיות להתגייס לצה”ל.

פרויקט גרפיטי

קירות בניינים ישנים ברחבי העיר נתניה קיבלו צבע: אמנים מכל רחבי העולם ציירו על הקירות ציורי גרפיטי מרהיבים ואני תיעדתי את התהליך עבור עיריית נתניה בסיוע רחפן.

בפנים גלויות

מחקרים אחרונים של הטרדות פגיעות מיניות במגזר הדתי לאומי הוכיחו, כמו מחדש, אין ציבור שהוא חסין.
בפרויקט מיוחד 6 נשים אמיצות מבקשות לשבור את מעטה הבושה, להסיר את המסכות ולומר: “די להסתרה! די לבושה! די לפגיעה!”  הן מספרות את סיפורן  לחגית ששר, כתבת מגזין נשים וחושפות אותו למצלמה בלי  רגשות אשמה.

שירת החיים של ערן ועודד

ורדה ודוד קורנפיין שכלו את שני בניהם ערן ועודד ז”ל.
בני הזוג יזמו קרן הנצחה שמעניקה מלגות לקידום מוסיקאים צעירים בעמק הירדן. בן ארצי, רן דנקנר, אורי בנאי ואמנים רבים נוספים נרתמו בהתנדבות להופעה מוסיקלית מרגשת שכל הכנסותיה היו קודש למפעל ההנצחה המרשים של בני הזוג.

מתעניין בכתבה מצולמת?
מלא פרטיך ואצור איתך קשר בהקדם